Choose Language: BE / CZ / DE / DK / EN / ES / FI / FR / IT / NL / NO / PL / SE / TK

İletişim ağlarında yepyeni bir dönemin anahtarı.
İletişim Ağı. Sezgili.

Günümüzde işletmeler öyle bir iletişim ağına ihtiyaç duyuyor ki ağ Sürekli öğrensin. Sürekli adapte olsun. Sürekli korusun. Bağlantı kurduğu dünyayı anlayan bir ağ olsun. Bazı ağlar, yeni güvenlik tehditleri, evrim halindeki Nesnelerin İnterneti ve mobil entegrasyonunun taleplerini karşılamaya uygun değiller.

Son otuz yıl içerisinde İnternetin yüzde 80'inin verilerini Cisco® ağları taşıdı. Ve biz verileri sadece taşımıyoruz. Onları inceliyoruz. Sürekli onları anlamaya çalışıyoruz. Bu bilgiyi anahtarlarımızın tasarlanmasında kullanıyoruz. Sonuç: yeni Cisco Catalyst® Serisi anahtarlar.

Cisco Catalyst 9300 Ağ Anahtarları


Catalyst 9300 Serisi sektörün en yaygın kuruluma sahip istiflenebilir anahtarlama platformunun gelecek neslidir. Güvenlik, IoT ve buluta yönelik olarak tasarlanmış bu ağ anahtarları, Cisco'nun Yazılım Tanımlı Erişimi için temel oluşturuyor.
  • Nesnelerin İnterneti için tasarlanmış
  • Buluta hazır
  • Mobil uygulama için optimize edilmiş
  • Proaktif ağ yönetimi için hizmetler
  • Karşılaştırılabilir bir Catalyst 3850 anahtarı ile benzer fiyat, iki kat hız

9300, mevcut erişim anahtarları ile nasıl konumlandırılabilir

Cisco Catalyst 9300 Serisi, Cisco Unified Access™ Veri Düzlemi (UADP) Uygulamaya Özel Entegre Devresinin (ASIC) güçlü yanlarını temel alıyor. Yeni UADP 2.0 ile Catalyst 9300 Serisi, 3850 Serisinin iki katı performansı benzer fiyata sunarken bir dizi yeni özellik ve işlevsellik de sağlıyor. Catalyst 9000 Serisi aynı zamanda yeni abonelik temelli yazılım lisanslarıyla daha esnek satın alma seçenekleri sunulmasına öncülük ederek müşterilerin ihtiyaçları olan özellik ve kapasiteleri satın almalarına olanak tanıyor.
cat9k_mig.png

Müşterilerinizle Catalyst 9300 hakkında konuşun

agent.png
order.png
sales.png
download.png
Müşterileriniz için neden önemli


  • Güvenlik: Evrilen güvenlik tehditleri, dinamik ve yaygı hale gelip şifrelenmiş trafik içerisinde gizleniyor, tehdit algılama ile birlikte cihaz ve kullanıcıların yaygınlaşmasından farklı güvenlik ihtiyaçları doğuyor.
  • Mobilite: Kablolu/kablosuz kurulumlar. İstemci yoğunluğu, bant genişliği ölçeklendirilmesi, bütünleşik yönetim, gelişmiş güvenlik, esnek uydu çıkışları ve POE, yeni iş ortamları için bir zorunluluk.
  • IoT: IoT cihazlarının katlanarak artması, birleşik bir ağ kontrolü, daha fazla otomasyon ve daha gelişmiş güvenlik gerektirecek.
  • Bulut: İş yükleri özelden kamuya kaydığından bilişim bölümleri daha azla daha fazla iş yapabilir. Bu da başta başa SLA uyumuna ihtiyaç yaratıp bulut üzerinde yeni güvenlik ve erişim kontrolü gerektiriyor.

Daha Fazla Bilgi

Hemen bugün yerel Tech Data Cisco uzmanlarıyla iletişime geçin!

  • +90 216 999 53 00